Drobečková navigace

Úvod > Produkty a služby > Instalatérské práce

Instalace Šubrt, spol. s r.o

Voda, kanalizace, plyn, topení, rekonstrukce koupelen, kuchyní a bytů

V současné době je hlavní náplní naší činnosti provádění práce instalatérské, topenářské, rozvody plynu i dodávky zařizovacích předmětů a to jak na rekonstrukcích činžovních domů, rodinných domů, ale i bytů, koupelen a kuchyní. Mimo to samozřejmě provádíme tyto práce u novostaveb, průmyslových objektů a peněžních ústavů a to včetně veškerých stavebních činností. Naše firma byla zapojena i na provádění stavebních prací při úpravách vstupu do presidentské kanceláře na Pražském Hradě.
Zajišťujeme servisní služby stavebního dozoru, revizí plynu a revizí plynových zařízení. Dále provádíme prohlídky kamerou (kamerové zkoušky) a strojní čištění kanalizace.

  1. Práce provádíme ze všech používaných materiálů. Montážní práce jsou prováděny odbornými pracovníky s patřičnými  proškoleními na všechny používáné technologické postupy. 

  2. Montáže všech technologií a materiálů. Provádíme čištění kanalizace od bytových odpadů po stoupací potrubí a ležaté svody pro domy. Prohlídky a kontroly kanalizačních potrubí kamerou včetně záznamu.

  3. Provádíme montáže plynových zařízení a spotřebičů do 50 kW. Montáže plynových zařízení v ocel. potrubí svařované a měď PRESS včetně provádění revizí výchozích a provozních.

  4. Montáže systémů ÚT a etážového pro byty i podlahové systémy.  Plynové kotle, elektro kotle, kotle na tuhá paliva, tepelná čerpadla i solární systémy podle PD i rekonstrukce podle stávajících rozvodů.

  5. Montáže zařizovacích předmětů podle přání zákazníků i podle předloh architektů a všech používaných značek a výrobců.

 

 

 

       

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vypracujeme nabídku, nebo poradíme.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Sídlo

INSTALACE Šubrt , spol. s r.o.

Dieselova 114
Praha10 - Petrovice
Tel. a fax:274 867 225