Drobečková navigace

Úvod > Produkty a služby > Elektrotechnické práce

Ing. Zdeněk Šimůnek  - tel: 603 383 218  

Nabízíme montáž silnoproudých a slaboproudých rozvodů a instalaci systémů:

• Anténních rozvodů, DVB-T a SAT systémy
• Kamerové systémy
• Počítačové sítě, metalické i optické
• Regulační systémy vytápění
• Zabezpečovací a protipožární systémy

 

Při výběru alarmu pro zabezpečení libovolného objektu je třeba především vycházet z toho, že má za úkol chránit váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš alarm můžete spolehnout.

Zabezpečovací systémy jsou dnes finančně mnohem dostupnější, než si řada lidí myslí. Cenově jsou srovnatelné například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Samozřejmě, že jiná bude hodnota alarmu určeného pro zabezpečení bytu ve třetím patře a jiná pro zabezpečení luxusní vily.

Máte-li zájem o montáž do vašeho objektu, nechte si od našeho odborného pracovníka zdarma vypracovat nabídku přesně dle vašich požadavků.

Nepouštějte se do instalace alarmu svépomocí. Kvalitní komponenty systému nejsou ještě zárukou bezproblémové funkce. Správná instalace zabezpečovacího systému je více než kde jinde nutností.

 

Akce: Zdarma montáž bezdrátového zabezpečovacího systému.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Sídlo

INSTALACE Šubrt , spol. s r.o.

Dieselova 114
Praha10 - Petrovice
Tel. a fax:274 867 225